Boks imieninowy

Prezent

Wszystkiego najlepszego życzymy dzisiaj: Bazylego, Elizy

Z okazji imienin dużo zdrowia!

Telefon stacjonarny w Orange

Dla tych, których interesuje oferta na telefon stacjonarny w Orange operator przygotował szereg atrakcyjnych promocji, dzięki którym ma nadzieję przeciągnąć na swoja stronę dużą liczbę użytkowników. Dość ciekawa oferta dotyczy osób, które posiadają telefon w tej sieci, i jeszcze zdecydują się na telefon stacjonarny w Orange.


Galeria

nju mobile na abonament

Foto: androidportal.pl

nju mobile na abonament

Foto: rembiejewski.pl

Otóż użytkownicy ci do swojego konta komórkowego otrzymają wtedy co miesiąc dodatkowy pakiet bezpłatnych minut, wysokość jego zaś uzależniona jest do wysokości abonamentu na telefon stacjonarny w Orange. Wysokość pakietu bezpłatnych minut waha się do dwudziestu pięciu, do nawet stu minut miesięcznie. Ponadto wysokości abonamentu na telefon stacjonarny w Orange są tak różne, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Często zaś porównując ofertę Orange z innymi dostawcami usług telekomunikacyjnych można stwierdzić, iż abonament na telefon stacjonarny w Orange często jest dużo niższy niż u innych operatorów. Ma to dość duże znaczenie dla wielu osób, które decydują się przejść do Orange.

Więcej o nju mobile na abonament dowiesz się ze strony njumobile.pl

Horoskop - Skorpion

Siódemka karo. Niestety potrafisz wrêcz fanatycznie broniæ swojego zdania. We¼ pod uwagê i¿ ty te¿ pope³niasz b³êdy. Czêstuj swoj± ¿onê mi³ymi komplementami. W zamian dzisiaj dostaniesz od niej "wisienkê z tortu".

Wymiana waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
GBP - Funt szterling
Wykres kursu waluty GBP

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>